Hakkımızda

Candan Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. 1998 yılında Alanya’nın Mahmutlar beldesinde kurulmuş olup ; bunca yıllık tecrübesiyle birinci basamak sağlık hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır.

Tüm Doktorlarımız yabancı dil bilmekte olup ayrıca İngilizce, Almanca, Fransızca ve Rusca bilen tercümanlarımız da mevcuttur.

Yurt dışından gelen bütün yabancı misafirlerin bize başvurmaları halinde, sahibi oldukları sigorta poliçelerinin kapsamları dahilinde, gerektiğinde hiçbir ücret ödemeden sağlık hizmeti almaları mümkündür.

Avrupa Birliği Ülkeleri ve Rusya Federasyonu nda faaliyet gösteren tüm sigorta şirketleri ile kuruluşumuzdan beri süregelen sorunsuz bir işbirliğimiz bulunmaktadır. Dolayısıyla sigortalı yabancı hastalarımızın tüm prosedür işlemleri çok ivedi bir şekilde yapılarak maksimum zaman tasarrufu ile tatillerine kaldıkları yerden sorunsuz bir şekilde devam etmeleri amaçlanmaktadır.

Prensibimiz; tıp etiği çerçevesinde hastalarımıza doğru, güvenilir, hızlı tıbbi hizmeti, modern yöntemler ve yenilikçi tıbbi bilgi doğrultusunda, sevecenlikle ve sıcak, içten, duyarlı bir iletişim sağlayarak sunmaktır.